Kategorie:

Koszulki na walentynki dla chłopaka – ranking TOP 5

Kolejne walentynki i znów brak pomysłów?

Kolejne walentynki i znów brak pomysłów? Pewnie przed każdymi walentynkami głowisz się, co tym razem możesz sprezentować swojemu mężczyźnie. Perfumy, portfel, dobry alkohol? Przecież to wszystko już było. Jak więc okazać mu miłość za pomocą oryginalnego prezentu? Idealnym pomysłem będzie koszulka dla chłopaka na walentynki i nie tylko. Przedstawiamy ranking koszulek, które idealnie nadadzą do wręczenia Twojemu ukochanemu. Każda z koszulek jest dostępna w kilku wersjach kolorystycznych, a możliwość dodania swojego napisu z tyłu (np. imię, ksywa), sprawi, że będzie to unikatowy, oryginalny prezent. Wszystkie produkty są dostępne w rozmiarach od S do 4XL, więc na pewno dobierzesz odpowiedni. Koszulka na walentynki dla chłopaka sprawi, że ciągle będzie o Tobie myślał.

Koszulki na walentynki dla niego – jaką wybrać?

5. Męska koszulka – Co jak co dziewczynę mam najlepszą

Ta koszulka w sprytny sposób przypomni Twojemu chłopakowi (a także wszystkim dookoła), że jest szczęściarzem, mając taką dziewczynę u boku. Humorystyczny motyw wąsów doskonale podkreśli męskość Twojego wybranka. Mimo że to koszulka dla niego na walentynki, to nie zaszkodzi przemycić na niej swojej obecności.

4. Męska koszulka – Jestem Przystojny

Ten wzór z pewnością dowartościuje Twojego chłopaka. „Jestem przystojny, zabawny, inteligentny” – tylu komplementów w jednym miejscu na pewno się nie spodziewa. Mówią, że to kobiety uwielbiają pochlebstwa, ale prawda jest taka, że mężczyźni również, tylko nie zawsze o tym mówią. Napis „dlatego jestem zajęty” umieszczony pod serią pochwał skutecznie odstraszy konkurencję.

3. Męska koszulka – Jestem żonaty mam WALENTYNKI codziennie

Jeśli nie jesteście już tylko chłopakiem i dziewczyną, ani nawet narzeczeństwem to koniecznie przyjrzyj się tej koszulce. Małżeństwo wiele zmienia, prawda? Oczywiście na lepsze! W związkach z dłuższym stażem okazywanie sobie czułości jest niezwykle ważne. Jeśli czujecie te same motylki w brzuchu, co na początku, to koniecznie spraw tę koszulkę swojemu mężowi. Uroczy nadruk serduszek dodatkowo podkreśli waszą nieprzemijającą miłość.

2. Męska koszulka – Fajny chłopak z dużym bicepsem

Twój ukochany nie może żyć bez siłowni? Podnoszenie ciężarów i wylewanie z siebie siódmych potów to jego pasja? W takim razie ta koszulka męska na walentynki będzie idealna! Z pewnością widać efekty jego ćwiczeń, ale nic nie zaszkodzi, jeśli podkreślisz jego muskulaturę napisem na koszulce. Faceci lubią, jeśli docenia się ich ciężką pracę.

1. Męska koszulka – Najlepszy chłopak na świecie

To chyba już klasyka gatunku. Jest wiele wzorów koszulek męskich na walentynki, ale ten jest uniwersalny i świetnie oddaje to, co o nim myślisz. Nawet jeśli czasem Cię wkurza, nie wynosi śmieci i zapomina o różnych rzeczach, to przecież nadal jest najlepszy, prawda? Pokaż mu to za pomocą tej koszulki z motywem korony – niech wie, że jest Twoim królem.