Buty Babolat do badmintona - damskie

Obuwie sportowe musi spełniać wiele zasad, by zarówno profesjonalna gra, jak i wymagające treningu były dla zawodniczki całkowicie bezpiecznie. Buty do badmintona damskie mają być dopasowane do stopy, mieć wysoki poziom amortyzacji i podeszwę o doskonałej przyczepności. W dyscyplinie tej wciąż się biegnie, gwałtownie skręca i zawraca, a także robi wyskoki – obciążenie na stopy jest duże, należy więc w jak największym stopniu je chronić... czytaj dalej »


Przyczepność gwarantowana przez Michelin

W damskich butach do badmintona z serii Babolat Shadow znajduje się podeszwa wykonana z mieszanki gum od znanej firmy produkującej opony, Michelin. Doświadczenie i znajomość technologii pozwoliły stworzyć model, który zapewnia doskonałą przyczepność nawet przy najbardziej gwałtownych ruchach. Poczujesz się, jakbyś leciała nad kortem!

Wkładka i poliester

Obuwie oddycha dzięki dwuwarstwowej siatce z poliestru, a zastosowanie w damskich butach do badmintona wkładki sprawia, że materiał bardzo szybko dopasowuje się do stopy. Wszystko to sprawia, że obuwie jest wyjątkowo wygodne i pozwala w pełni kontrolować własne ruchy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.