Buty Babolat do badmintona - męskie

Duża część gry w tej dyscyplinie opiera się na szybkich ruchach po korcie – wyskokach, zmianie kierunku biegu, zwrotach. By zapewnić graczom maksymalną przyczepność i amortyzację, przygotowaliśmy buty do badmintona męskie. Sięgnęliśmy po doświadczenie firmy produkującej niezrównane opony, Michelin, a także po oddychające, zaawansowane technologicznie materiały, by zagwarantować stopom ochronę, a zawodnikowi – pełną kontrolę... czytaj dalej »


Amortyzacja i przyczepność

Hamowanie, wyskoki, bieg – ruch po korcie musi być przez cały czas amortyzowany, by gracz nie doświadczył kontuzji. Męskie buty do badmintona z serii Babolat Shadow korzystają z mieszanki gum Michelin, zapewniającej brak poślizgu przy nawet najbardziej gwałtownych zmianach kierunku. Oprócz przyczepności, podeszwa chroni także stopę i całe ciało przed wstrząsami.

Lekkość i szybkość

Buty męskie do badmintona nie ważą dużo, nie ciążą więc na stopach – można niemal zapomnieć, że w ogóle się je ma! Ich cechy pozwolą Ci na szybkie przemieszczanie się z jednego końca kortu na drugi – zupełnie, jakbyś leciał nad powierzchnią boiska!

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.