Naciągi do badmintona Babolat

Babolat jest firmą, która pod koniec XIX wieku stworzyła pierwszy naciąg tenisowy. Od tamtego czasu jest wyznacznikiem jeśli chodzi o jakość zarówno w naciągach do tenisa jak i badmintona. Babolat przeciwstawił się tendencji do przeniesienia produkcji naciągów do tańszych krajów Azji. Wszystkie naciągi do badmintona Babolat produkowane są ciągle we Francji, co gwarantuje ich najwyższą jakość... czytaj dalej »


Naciąg naturalny do badmintona

W ofercie Babolat znajdziesz naciąg naturalny z jelit krowich. Dzięki kolagenowi zapewnia on największą elastyczność, co przekłada się na większą siłę uderzenia, komfort i ochronę przed kontuzjami. Naciąg VS Touch znacznie lepiej od strun syntetycznych utrzymuje naprężenie - dzięki temu zapewnia większe czucie i przyjemność z gry.

Naciągi syntetyczne do badmintona - sety i rolki

Babolat produkuje również naciągi syntetyczne do badmintona o właściwościach podobnych do naturalnego. Dają one zbliżone właściwości gry, a jednocześnie zapewniają dłuższą żywotność - nie będziesz musiał często wymieniać naciągu. Naciągi występują w setach o długości wystarczającej do wciągnięcia jednej rakiety i w rolkach 200 metrów - dzięki temu koszt jednego naciągu jest niższy.

Produkt dodany do listy życzeń
Produkty dodane do porównania.

Strona używa tzw. ciasteczek zgodnie z Polityką Prywatności.