0 sztuk 0,00 zł
Wysyłka Za darmo!

» Naciągi do badmintona

Aktywne filtry


Naciągi do badmintona Babolat - jakość "Made in France"

Babolat jest firmą, która pod koniec XIX wieku stworzyła pierwszy naciąg tenisowy. Od tamtego czasu jest wyznacznikiem jeśli chodzi o jakość zarówno w naciągach do tenisa jak i badmintona. Babolat przeciwstawił się tendencji do przeniesienia produkcji naciągów do tańszych krajów Azji. Wszystkie naciągi do badmintona Babolat produkowane są ciągle we Francji, co gwarantuje ich najwyższą jakość.

Naciąg naturalny do badmintona

W ofercie Babolat znajdziesz naciąg naturalny z jelit krowich. Dzięki kolagenowi zapewnia on największą elastyczność, co przekłada się na większą siłę uderzenia, komfort i ochronę przed kontuzjami. Naciąg VS Touch znacznie lepiej od strun syntetycznych utrzymuje naprężenie - dzięki temu zapewnia większe czucie i przyjemność z gry.

Naciągi syntetyczne do badmintona - sety i rolki

Babolat produkuje również naciągi syntetyczne do badmintona o właściwościach podobnych do naturalnego. Dają one zbliżone właściwości gry, a jednocześnie zapewniają dłuższą żywotność - nie będziesz musiał często wymieniać naciągu. Naciągi występują w setach o długości wystarczającej do wciągnięcia jednej rakiety i w rolkach 200 metrów - dzięki temu koszt jednego naciągu jest niższy.